Philips Sonicare AirFloss HX8012 trysky zelené 2 kusy

Rýchlejšie, jednoduchšie, čistejšie

Sonicare AirFloss je nová revolučná pomôcka, s ktorou si medzizubné priestory vyčistíte jednoduchšie a zároveň účinnejšie. Naša jedinečná technológia čistenia vzduchom a mikrokvapôčkami odstraňuje medzizubný povlak prúdom ústnej alebo čistej vody. Navyše je dokázateľne bezpečnejšia a jemnejšia k ďasnám a zubom.

Znížená cena
11,49 € (s DPH) 12,99 €
Na otázku.
Upozorniť ma pri dostupnosti / strážny pes
Kód:
HX8012
Porovnať0
Pridať do zoznamu
Popis

Tryska Sonicare Airfloss je navrhnutá tak, aby vám uľahčila život. Pomocou navádzacej špičky ľahko nájdete miesta medzi zubami a podržíte trysku v správnom uhle pre maximálny čistiaci účinok. Časom sa v tryske môže tvoriť vodný kameň a množiť baktérie, preto ak chcete, aby bolo čistenie naozaj účinné, vždy po šiestich mesiacoch trysku vymeňte.

Jednoduché čistenie za 30 sekúnd

Všetci vieme, že čistenie zubnou niťou je dôležité, no zároveň vieme aj to, že je to tak trochu otrava. S ústnou sprchou Sonicare Airfloss si všetky medzizubné priestory vyčistíte už za 30 sekúnd.

Vyvinutá v spolupráci s dentálnymi profesionálmi

Ústna sprcha Philips Sonicare Airfloss bola vyvinutá v spolupráci s dentálnymi profesionálmi z celého sveta. Podľa ich vlastných slov ide o pomôcku, ktorá mení pravidlá hry a ktorá prináša úžitok doslova všetkým ich pacientom.

Vlastnosti produktu
HX8012

Tabuľka dát

Farba
Biela
Hodnotenia
Žiadne príspevky.

Menu

Menu

Vytvorte si účet pre vytvorenie zoznamov.

Prihláste sa