Philips Sonicare DiamondClean Deal Pack HX9392/39

Dvojica DiamondClean kefiek v cenovo výhodnom balení. Balenie obsahuje jednu kefku v prevedení Rose Gold a druhú v prevedení Black Edition.

259,99 € (s DPH) 314,99 €
Odoslanie v ten istý deň pri objednaní do 13:00.
Na sklade
Kód:
HX9392/39
Porovnať0
Pridať do zoznamu
Popis

Od značky vyrábajúcej sonické kefky odporúčanej zubnými profesionálmi na celom svete prichádza najštýlovejšia zubná kefka. Zubná kefka Philips DiamondClean je upravená v elegantnej matnej farbe so skrytými ovládacími prvkami led. Jednoduchý a elegantný dizajn je zvýraznený zvnútra svetlami, ktoré žiaria a miznú, keď sa nepoužívajú, pre minimalistický vzhľad.

Nielenže je DiamondClean najmodernejšou zubnou kefkou v ponuke, ale poskytuje bezkonkurenčný výkon, pre belšie a zdravšie zuby po celý život. Hlavica kefky DiamondClean (OptimalWhite) odstráni až 7-krát viac zubného povlaku a dosiahne zdravšie ďasná iba za dva týždne v porovnaní s ručnou zubnou kefkou.

S kefkou Philips Sonicare DiamondClean zažijete dôkladné, ale jemné čistenie, ktoré vám poskytne klinicky overené výsledky.

Vybieli zuby už za jeden týždeň

Zubná kefka Sonicare odstráni až o 100% viac škvŕn. Belšie zuby môžete mať už behom jedného týždňa používania. Bielenie je 2x lepšie ako s ručnou zubnou kefkou.

Hlava DiamondClean (OptimalWhite)

Hlava zubnej kefky Sonicare DiamondClean (OptimalWhite) je najlepšou bieliacou hlavou tejto značky. Má stredne tvrdé štetinky, ktoré majú tvar diamantu a vďaka tomu efektívne a zároveň šetrne odstraňujú povlak. Elektrická zubná kefka Philips Sonicare zaisťuje výnimočne kvalitné čistenie a belšie zuby, ako keby ste používali bežnú ručnú zubnú kefku.

Časovač

Na dôsledné vyčistenie zubov sú potrebné 2 minúty. Náš QuadPacer vám dá vedieť, kedy ste strávili optimálny čas na každej časti vašich úst, zatiaľ čo SmarTimer oznámi, kedy uplynul celkový čas. Spolu vám pomáhajú dosiahnuť odporúčaný čas pri každom čistení.

Dynamický čistiaci účinok

Elektrická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean disponuje dynamickým čistiacim účinkom. To znamená, že sa do medzizubných priestorov lepšie dostane prúdiaca tekutina. Tým sú tieto miesta a línie pozdĺž ďasien šetrne a efektívne vyčistené.

5 čistiacich režimov:

 • Clean - základné čistenie
 • White - odstraňuje zafarbenie z povrchu zubov
 • Polish - vybieli a vyleští vaše zuby
 • Gum Care - masíruje ďasná
 • Senstitive - obzvlášť jemný k citlivým zubom a ďasnám  

Nabíjanie

Vaše exkluzívne cestovné puzdro s rozhraním USB plní tiež úlohu nabíjačky, takže máte batériu vždy nabitú aj počas ciest. Vložte zubnú kefku do púzdra a pripojte ich k notebooku, alebo zapojte do sieťovej zásuvky. Súčasťou balenia je aj držiak na kefkový nástavec pre zvýšenú hygienu počas ciest. Pokiaľ ide o nabíjanie doma, náš elegantný pohár so vstavanou nabíjačkou štýlovo zapadne do vašej kúpeľne a zároveň slúži ako pohár na vyplachovanie po čistení. Jednoducho kefku vložte do pohára. Užite si až dva týždne pravidelného používania na jediné nabitie doplna.

Telo kefky sa indukčne nabíja v sklenenom pohári s integrovanou nabíjacou stanicou, pohár je teda určený pre výplach po čistení zubov i pre nabíjanie.

Program jednoduchého začiatku vám pomôže vypracovať si režim Philips Sonicare

Na začiatku niečoho nového si niekedy človek musí najprv zvyknúť. Náš program jednoduchého začiatku vám dáva možnosť postupného, jemného zvyšovania intenzity čistenia počas prvých 14 použití vašej novej zubnej kefky.

Balenie obsahuje
 • 2x telo kefky
 • 2x štandardný nástavec DiamondClean (možnosť dokúpiť viď. príslušenstvo)
 • 1 nabíjací pohárik
 • 2x nabíjacie cestovné púzdro
 • 2 hygienické krytky nástavcov
 • 1 stojan nabíjačky
 • 2x USB kábel
Vlastnosti produktu
HX9392/39

Tabuľka dát

Počet kmitov za minútu
31 000
Farba
Ružovo zlatá a čierna
Počet čistiacich režimov
5: Clean - základné čistenie, White - odstraňuje zafarbenie z povrchu zubov, Polish - vybieli a vyleští vaše zuby, Gum Care - masíruje ďasná, Sensitive - obzvlášť jemný k citlivým zubom a ďasnám
Časovač Quadpacer
Áno
Tlakový senzor
Nie
UV sanitizér
Nie
Počet nástavcov v balení
2 - 2x DiamondClean Standard
Stojan nabíjačky
Áno - 1x
Nabíjací pohárik
Áno - 1x
Cestovné púzdro
Áno - 2x nabíjacie púzdro
USB kábel
Áno - 2x
USB sieťový adaptér
Nie
Prevádzkový čas (od plného nabitia po úplné vybitie)
Až 3 týždne

Menu

Menu

Vytvorte si účet pre vytvorenie zoznamov.

Prihláste sa