Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/68 Whitening UV

Vírusy nemajú s UV sanitizérom šancu. Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 Elektrická sonická zubná kefka HX6859/68 3 režimy, zabudovaný snímač tlaku, 1 x funkcia BrushSync, UV sanitizér, cestovné puzdro.

129,99 € (s DPH)
Odoslanie v ten istý deň pri objednaní do 13:00.
Prikúpiť nástavce za výhodnú cenu
 • Bez lacnejších nástavcov
 • 35,00€ - Optimal White HX6068/12 Štandard 8 ks. (zľava 4€)
 • 26,00€ - Optimal White HX6064/10 Štandard 4 ks. (zľava 2€)
 • 26,00€ - Optimal White HX6074/27 Mini 4 ks. (zľava 2€)
Skladom
Kód:
HX6859/68
Porovnať0
Pridať do zoznamu
Popis

Kefka má v balení UV sanitizér, ktorý za pár minút UV svetlom vydezinfikuje 2 nástavce. Nástavce sú potom bez baktérií a vírusov.

Zlepšuje zdravotný stav ďasien až o 100 % v porovnaní s manuálnou kefkou Pocíťte ten rozdiel! Jemné čistenie s naším tlakovým senzorom a zlepšenie zdravia ďasien až o 100 % v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou

Prirodzene belšie zuby

Nasaďte kefkový nástavec W2 Optimal White, odstráňte zo zubov povrchové škvrny a odhaľte belší úsmev. Je klinicky dokázané, že vďaka stredovým hustým vláknam na odstraňovanie škvŕn vybieli zuby už za jeden týždeň.

Technológia Philips Sonicare

Pokročilá sonická technológia zubných kefiek radu Philips Sonicare v pravidelných intervaloch vstrekuje vodu medzi zuby a jej stery narušujú a následne zotrú povlak, vďaka čomu zabezpečí každodenné výnimočné čistenie.

Pripomenutie výmeny s funkciou BrushSync

Všetky kefkové nástavce sa časom opotrebujú. Ale naša technológia BrushSync sleduje, ako dlho používate svoj kefkový nástavec a akou silou si čistíte zuby. Keď nastane čas na jeho výmenu, rozsvieti sa kontrolka na rúčke a zaznie krátke pípnutie. Vďaka tomu môžete mať istotu, že váš kefkový nástavec funguje na maximum.

QuadPacer a Smartimer

 • Smarttimer – časovač na 2 minúty – automaticky sleduje čas čistenia a po dvoch minútach prevádzky kefka automaticky vypne
 • Quadpacer – časovač na 30 sekúnd – upozorní na uplynutie štvrtiny doby čistenia (môžete tak každej štvrtine svojich úst venovať primeranú dobu a čistenie celých úst si lepšie rozvrhnúť)
Tri režimy

Táto zubná kefka vám umožňuje prispôsobiť si čistenie podľa vlastných potrieb vďaka ponuke troch režimov. Režim Clean je štandardom pre vynikajúce čistenie. White je ideálny režim na odstraňovanie povrchových škvŕn. A režim Gum Care pridá ďalšiu minútu čistenia so zníženým výkonom, počas ktorej si môžete jemne masírovať ďasná.

Príliš veľa tlaku?

Vy si nemusíte všimnúť, že pri čistení príliš tlačíte, ale vaša zubná kefka si to všimne. Ak začnete príliš namáhať svoje ďasná, zubná kefka zapulzuje, čím vám pripomenie, že by ste mali tlačiť jemnejšie.

Praktické cestovné puzdro a nabíjačka

Prvotriedne cestovné puzdro vám umožní uskladniť zubnú kefku hygienicky a kompaktný nabíjací podstavec vám dodá energiu na cestách. Už na jedno plné nabitie budete môcť zubnú kefku používať pravidelne dva týždne a nabíjačka zaistí komfort aj na dlhších cestách.

Balenie obsahuje
 • 1 telo kefky
 • 1 UV sanitizér
 • 1 nástavec W2 Optimal White v štandardnej veľkosti
 • 1 cestovné púzdro
 • 1 hygienické krytka nástavca
 • 1 nabíjačka
Vlastnosti produktu
HX6859/68

Tabuľka dát

Počet kmitov za minútu
31 000
Farba
Biela
Počet čistiacich režimov
3: Clean - základné čistenie, White - odstraňuje zafarbenie z povrchu zubov, Gum Care - masíruje ďasná,
Časovač Quadpacer
Áno
Tlakový senzor
Áno
UV sanitizér
Áno
Počet nástavcov v balení
1 - 1x W2 Optimal White Štandard
Stojan nabíjačky
Áno
Nabíjací pohárik
Nie
Cestovné púzdro
Áno
USB kábel
Nie
USB sieťový adaptér
Nie
Prevádzkový čas (od plného nabitia po úplné vybitie)
Až 2 týždne
BrushSync
Áno

Špecifické referencie

ean13
8710103877097
Príslušenstvo
Hodnotenia
Žiadne príspevky.

Menu

Menu

Vytvorte si účet pre vytvorenie zoznamov.

Prihláste sa