Pri všetkých objednávkach je poštovné od 100€ zadarmo. Ponúkame niekoľko možností ako si po nákupe môžete nechať doručiť tovar. Určite si niektorú z nich vyberiete. Všetky ceny tu uvedené sú s DPH.


Dobierka je 0€.


Zásielková spoločnosť SPS (UPS) do 24 hodín v celej SR

Cena s platbou vopred: 4,49€

Potrebujete mať svoju kefku rýchlo? Toto je riešenie. Ak vytvoríte (uhradíte pri platbe prevodom, alebo kartou) objednávku do 13:00 bude odoslaná v ten istý pracovný deň. Balíček očakávajte na ďalší pracovný deň. Po odoslaní objednávky Vám zašleme email s číslom pre sledovanie zásielky. Ráno v deň doručenia Vám príde aj SMS s číslom na kuriéra.

Zásielkovňa.sk 

Cena: 1,99€

Viac ako 300 výdajných miest po celom Slovensku. Vyberte si pobočku na tejto stránke: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Doručenie je spravidla nasledujúci pracovný deň od odoslania. 


SPS Parcelshop

Cena s platbou vopred: 2,49€

Ak vytvoríte (uhradíte pri platbe prevodom, alebo kartou) objednávku do 13:00 bude odoslaná v ten istý pracovný deň. Balíček očakávajte na ďalší pracovný deň. Po odoslaní objednávky Vám zašleme email s číslom pre sledovanie zásielky. Ráno v deň doručenia Vám príde aj SMS s číslom a kódom. Vyberte si pobočku na tejto stránke: https://www.sps-sro.sk/sk/Parcel-Shop.html

Najvýhodnejšie doručenie na adresu

Cena: 2,99€

Služba Zásielkovne. Vzhľadom na veľký nápor na prepravcov v sezóne nemusí byť doručenie zásielok vždy kvalitné. Aby sme uchovali kvalitu služieb, vyvinuli sme pre zákazníkov riešenie automatickej voľby prepravy. Táto služba vyberie za vás najvýhodnejšieho prepravcu (ReMax Courier Service, Slovenská pošta, SPS). Zefektívňuje doručenie zásielok a zaručí tak vašu spokojnosť. Pred doručením dostanete včas informáciu, kedy a akého kuriéra môžete očakávať.

Slovenská pošta doručenie na adresu

Cena: 3,49€

Doručenie Slovenskou poštou. Doručenie zásielky je do 2 pracovných dní.

Doručenie do Českej republiky:  Zásilkovna a Nejvýhodnější doručení na adresu

Cena: Nejvýhodnější doručení na adresu - 4.55€, Zásilkovna 1.99€ (platba dobierkou, prevodom, alebo kartou cez platobnú bránu CardPay od Tatrabanky) 

Menu

Menu

Vytvorte si účet pre vytvorenie zoznamov.

Prihláste sa