Tu nájdete možnosti platby za tovar. Stačí si jednu vybrať. V prípade zasielania do Českej republiky je platba možná len prostredníctvom CardPay. 

Platba na dobierku

Celú objednávku uhradíte pracovníkovi prepravnej služby pri doručení tovaru. 

ePlatby VÚB 

Ak máte účet vo VÚB môžete zaplatiť pohodlne a rýchlo prostredníctvom služby ePlatby VÚB. Všetky údaje potrebné k prevodu (číslo účtu, variabilný symbol...) už budete mať vyplnené a peniaze budú na náš účet pripísané okamžite. Naša stránka aj stránka platobnej brány ePlatby VÚB používa SSL bezpečnostný certifikát, bezpečnosť údajov je tak na veľmi vysokej úrovni.

TatraPay  

Zaplaťte pohodlne a rýchlo prostredníctvom služby TatraPay. Všetky údaje potrebné k prevodu (číslo účtu, variabilný symbol...) už budete mať vyplnené a peniaze budú na náš účet pripísané okamžite. Naša stránka aj stránka platobnej brány TatraPay používa SSL bezpečnostný certifikát, bezpečnosť údajov je tak na veľmi vysokej úrovni.

CardPay  

Platba platobnou kartou. Podporované platobné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club.  Naša stránka aj stránka platobnej brány CardPay používa SSL bezpečnostný certifikát, bezpečnosť údajov je tak na veľmi vysokej úrovni.

Platba bankovým prevodom vopred 

Naše účty sú v nasledovných bankách:

VÚB: SK8302000000002960014951 
Tatra Banka: SK8911000000002949004736 

Platbu prevodom môžete realizovať ihneď po vytvorení objednávky - všetky potrebné údaje vám prídu na email. Email Vám príde ihneď po vytvorení objednávky. Tovar bude rezervovaný 10 dní. Ak objednávku neuhradíte, bude zrušená.

Menu

Menu

Vytvorte si účet pre vytvorenie zoznamov.

Prihláste sa