Spôsoby platby


Tu nájdete možnosti platby za tovar. Stačí si jednu vybrať. V prípade zasielania do Českej republiky je platba možná len prostredníctvom CardPay. 

ePlatby VÚB 

Ak máte účet vo VÚB môžete zaplatiť pohodlne a rýchlo prostredníctvom služby ePlatby VÚB. Všetky údaje potrebné k prevodu (číslo účtu, variabilný symbol...) už budete mať vyplnené a peniaze budú na náš účet pripísané okamžite. Naša stránka aj stránka platobnej brány ePlatby VÚB používa SSL bezpečnostný certifikát, bezpečnosť údajov je tak na veľmi vysokej úrovni.

TatraPay  

Zaplaťte pohodlne a rýchlo prostredníctvom služby TatraPay. Všetky údaje potrebné k prevodu (číslo účtu, variabilný symbol...) už budete mať vyplnené a peniaze budú na náš účet pripísané okamžite. Naša stránka aj stránka platobnej brány TatraPay používa SSL bezpečnostný certifikát, bezpečnosť údajov je tak na veľmi vysokej úrovni.

CardPay  

Platba platobnou kartou. Podporované platobné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club.  Naša stránka aj stránka platobnej brány CardPay používa SSL bezpečnostný certifikát, bezpečnosť údajov je tak na veľmi vysokej úrovni.

Platba bankovým prevodom vopred 

Naše účty sú v nasledovných bankách:

VÚB: SK8302000000002960014951 
Tatra Banka: SK8911000000002949004736 

Platbu prevodom môžete realizovať klasicky ručne a vďaka službe Superfaktúra priamo na faktúre s využitím služby "Pay by square", alebo platobnou bránou TrustPay. V prílohe emailu s predmetom "Platba bankovým prevodom - čakáme na platbu" nájdete zálohovú faktúru so splatnosťou 5 dní. Ak ju do 5 dní neuhradíte, bude faktúra aj objednávka stornovaná.

  • Pay by square - Vám v mobilnej aplikácii banky po oskenovaní špeciálneho kódu na faktúre predvyplní všetky potrebné údaje - čo šetrí čas a je to aj výborná prevencia omylu
  • TrustPay - platobná brána sa Vám zobrazí kliknutím na zelené tlačítko "Zaplatiť online", ktoré sa nachádza dole na faktúre. Následne budete presmerovaný na platobnú bránu, kde si vyberiete jednu z bánk: ČSOB, Fio Banka, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, SBERBANK, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka. Prevod bude realizovaný do pár minút. Upozornenie: účty vyplnené pri platbe v jednotlivých bankách, sú účty spoločnosti TrustPay. Preto sa č.ú. pri platbe cez TrustPay vo VÚB nezhoduje s našim číslom účtu - na správnosť transakcie to ale nemá žiadny vplyv.

Celá naša stránka používa SSL bezpečnostný certifikát, tak isto ako platobná brána TrustPay, čo výraznou mierou zvyšuje bezpečnosť komunikácie.

Platba na dobierku

Celú objednávku uhradíte pracovníkovi prepravnej služby pri doručení tovaru. 


Napísali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rýchlosť a dobrá cena.

2019-07-19

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
expresné doručenie na druhý deň kvalitné produkty seriózny prístup

2019-07-2

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Aj ked tovar nebol skladom hned mi pisali mail a necakala som potom dlho takze som spokojna

2019-05-20

Porovnať 0