Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8032/07 trysky strieborné 2 kusy

Rýchlejšie, jednoduchšie, čistejšie. Nástavec AirFloss Ultra je najjednoduchším riešením účinného čistenia medzizubných priestorov pre tých, ktorí nepoužívajú zubnú niť pravidelne.

11,99 € (s DPH)
Upozorniť ma pri dostupnosti / strážny pes
Kód:
HX8032/07
Porovnať0
Pridať do zoznamu
Popis

Čistenie medzizubných priestorov je veľmi dôležité pre celkovú ústnu hygienu. AirFloss predstavuje jednoduchý spôsob hĺbkového čistenia medzizubných priestorov, čím pomáha vytvoriť si zdravé návyky.

Technológia zmesi vzduchu a mikrokvapôčiek 

Naše klinicky overené výsledky sú možné vďaka jedinečnej technológii, ktorá kombinuje vzduch a ústnu alebo čistú vodu na silné a zároveň jemné čistenie medzizubných priestorov a pozdĺž ďasien.

Vysoko výkonná tryska

Nová vysoko výkonná preplachovacia tryska AirFloss Ultra zvyšuje výkon našej technológie zmesi vzduchu a mikrokvapôčok ešte účinnejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Vlastné nastavenia trojitého prúdu 

Mohutné striekanie trysky AirFloss Ultra je možné nastaviť podľa vašich predstáv na jednoduchý, dvojitý alebo trojitý prúd pri každom stlačení aktivačného tlačidla.

Klinicky overená rovnaká účinnosť pre zdravie ďasien ako zubná niť*

Je klinicky overené, že tryskový nástavec Philips Sonicare AirFloss Ultra zlepšuje zdravie ďasien rovnako ako zubná niť.* Pomáha zlepšiť zdravie ďasien už do dvoch týždňov. Odstráni až 99,9 % povlaku z ošetrovaných miest.**

Pomáha predchádzať vzniku zubného kazu v medzizubných priestoroch 

Jemným vypláchnutím povlaku, ktorý nebol odstránený zubnou kefkou, pomáha tryskový nástavec Philips Sonicare AirFloss predchádzať vzniku zubného kazu v medzizubných priestoroch.

Kompatibilné s

  • AirFloss Ultra
Vlastnosti produktu
HX8032/07
Hodnotenia
Žiadne príspevky.

Menu

Menu

Vytvorte si účet pre vytvorenie zoznamov.

Prihláste sa