Philips Sonicare DiamondClean Pink HX9911/29

Philips DiamondClean Pink HX9911/29 sonická elektrická zubná kefka s mobilnou aplikáciou. Inteligentné a jednoduché čistenie zubov. Zabudovaný senzor tlaku. Inteligentné rozpoznávanie hlavice, 4 režimy, 3 stupne intenzity.

199,99 € (s DPH)
Prikúpiť nástavce za výhodnú cenu
  • Bez lacnejších nástavcov
  • 34,90€ - Premium Plaque Defence HX9044/17 Biele 4 ks. (zľava 5€)
Kód:
HX9911/29
Porovnať0
Pridať do zoznamu
Popis

Elektrická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean Pink HX9911/29 odstraňuje z ťažko prístupných miest až o 100% viac povlaku ako bežná ručná kefka. Vďaka optimálnemu čisteniu medzizubných priestorov a línie ďasien sa zlepšuje zdravotný stav ďasien už za dva týždne. Kefka oveľa lepšie vyčistí medzizubné priestory a odstraňuje oveľa viac povlaku v porovnaní s bežnou ručnou zubnou kefkou.

Jednoduché a štýlové nabíjanie

Váš DiamondClean radu 9000 vydrží aj pri pravidelnom používaní až dva týždne na jedno nabitie.

Odstráni až 10x viac povlaku pre hĺbkové čistenie

Vďaka kefkovému nástavcu C3 Premium Plaque Control si môžete byť istí, že dosiahnete najhlbšiu možnú čistotu. Mäkké, flexibilné štetiny sú navrhnuté tak, aby sa ohýbali okolo obrysov zubov, čo vám poskytne až 4-krát viac kontaktu s povrchom zubov a až 10-krát väčšiu mieru odstránenia plaku aj z ťažko dostupných miest.

Čistenie zubov prispôsobené na mieru

Kefkový nástavec C3 Premium Plaque Control je navrhnutý tak, aby sa mäkké, flexibilné štetiny dokonale ohýbali okolo obrysov zubov, čo vám poskytne až 4-krát viac kontaktu s povrchom zubov a pomôže vám čistiť aj ťažko dostupné miesta.

Nekompromisná k zubnému povlaku, mimoriadne jemná k ďasnám

DiamondClean radu 9000 disponuje režimami Clean, White+, Gum Health a Deep Clean+ na splnenie všetkých vašich potrieb čistenia zubov. Režim Clean sa mimoriadne hodí pre každodenné čistenie, White+ odstraňuje škvrny, Gum Health poskytuje jemné, ale efektívne čistenie ďasien a režim Deep Clean+ vám ponúka osviežujúce hĺbkové čistenie. Tri stupne intenzity vám umožňujú vybrať si medzi vyšším nastavením na zvýšenie čistoty a nižším pre citlivejšie ústa.

BrushSync automaticky zvolí najlepší režim pre vás

Inteligentné kefkové nástavce zabezpečujú, že používate správny režim a intenzitu na čo najlepšie čistenie zubov. Napríklad, povedzme, že používate kefkový nástavec W3 Premium White. Technológia BrushSync vášho DiamondClean automaticky zosynchronizuje váš kefkový nástavec s režimom White+, čím vám pomôže bieliť zuby.

Upozorní vás, ak pri čistení príliš zatlačíte na zuby

Nemusíte si všimnúť, že pri čistení používate príliš veľkú silu, ale vaša kefka DiamondClean si to určite všimne. Pri použití príliš veľkého tlaku začne rukoväť kefky jemne pulzovať. Upozorní vás, aby ste znížili tlak na zuby a nechali kefkový nástavec robiť si svoju prácu. 7 z 10 ľudí si vďaka tejto funkcii zlepšilo techniku čistenia zubov.

Majte vždy prehľad o potrebe výmeny kefkových nástavcov

Všetky kefkové nástavce sa časom opotrebovávajú, takže musíte dávať pozor a ubezpečiť sa, že je vaše čistenie zubov rovnako efektívne. Naša technológia BrushSync sleduje, ako dlho ste používali kefkový nástavec a ako silný tlak ste pri čistení zubov vyvíjali. Pripomienka výmeny BrushSync na rukoväti a krátke pípnutie vás upozornia, že je čas ju vymeniť.

Začnite a rozviňte zdravé návyky

DiamondClean radu 9000 vám poskytuje pokyny potrebné na zlepšenie a udržiavanie zdravých návykov pri čistení zubov medzi preventívnymi vyšetreniami u zubára. Vstavané inteligentné senzory vás informujú, ak si čistíte zuby s príliš veľkým tlakom. Po prepojení vášho zážitku z čistenia zubov s aplikáciou Sonicare vás prispôsobená správa o pokroku pomáha udržať na správnej ceste a ukazuje vám, ako ste sa v priebehu času zlepšili.

Vlastnosti produktu
HX9911/29

Tabuľka dát

Počet kmitov za minútu
31 000
Farba
Biela
Počet čistiacich režimov
4: Clean - Pre výnimočnú každodennú čistotu, Deep Clean+ -Pre osviežujúce hĺbkové čistenie, Gum Health - Špeciálna starostlivosť o ďasná, White+ - Odstraňuje povrchové škvrny
Časovač Quadpacer
Áno
Tlakový senzor
Áno
UV sanitizér
Nie
Počet nástavcov v balení
1 - 1x Premium Plaque Defense C3
Stojan nabíjačky
Áno
Nabíjací pohárik
Áno
Cestovné púzdro
Áno - nabíjacie
USB kábel
Áno
Prevádzkový čas (od plného nabitia po úplné vybitie)
Až 2 týždne
BrushSync
Áno

Špecifické referencie

ean13
8710103936015
Dokumenty
Návod
Návod ku kefkám DiamondClean 9000
Prevziať (2.95M)
Obsah balenia
Hodnotenia
Žiadne príspevky.

Menu

Menu

Vytvorte si účet pre vytvorenie zoznamov.

Prihláste sa