Philips Sonicare For Kids HX6321/04 s Bluetooth

Detská sonická zubná kefka Sonicare for Kids s Bluetooth, náhradná kefka (mini), 8 nálepiek na rukoväť, aplikácia pre Android a iOS zdarma. Pre deti staršie ako 3 roky.

51,99 € (s DPH)
Upozorniť ma pri dostupnosti / strážny pes
Kód:
HX6321/04
Porovnať0
Pridať do zoznamu
Popis

Elektrická zubná kefka pre deti, ktorá spája prvky hry s umývaním zubov. Deti sa prostredníctvom aplikácie naučia dokonale používať sonickú zubnú kefku. 

Interaktívna aplikácia, vďaka ktorej si deti zamilujú čistenie zubov

Aplikácia Philips Sonicare For Kids sa zosynchronizuje so sonickou zubnou kefkou vášho dieťaťa a hravou formou mu pomôže osvojiť si správne návyky pri starostlivosti o ústnu dutinu. Učiteľ ho povzbudzuje k dlhšiemu a dôkladnejšiemu čisteniu. Na začiatku každého čistenia sa zobrazujú zrozumiteľné vizuálne pokyny so správnymi technikami čistenia a monitor postupu aplikácie zaznamenáva celkový priebeh čistenia. Deti sa učia zábavnou formou a rodičia môžu kontrolovať dôkladnosť čistenia v období medzi jednotlivými kontrolami u stomatológa.

Aplikáciu zobrazíte kliknutím na obrázok, alebo naskenovaním qr kódu priamo v mobile.

Vzrušujúce odmeny za dôkladné čistenie

Naša zubná kefka a aplikácia Philips Sonicare For Kids posúva čistenie zubov na úplne novú a zábavnú úroveň. Hlavnou postavou aplikácie je rozkošná postavička Sparkly, ktorý si rád udržiava svoje zúbky čisté. Deti sa starajú o Sparklyho a učiteľ ich povzbudzuje k dlhšiemu a dôkladnejšiemu čisteniu. Po každom správnom čistení je Sparkly šťastnejší a za každé správne čistenie dostanú deti odmenu. Deti môžu odomknúť príslušenstvo a prispôsobiť si Sparklyho vzhľad alebo môžu pre Sparklyho, ktorý sa rád stravuje zdravo, vyhrať jedlo. Odmeny môžu vybrať a vložiť do aplikácie aj samotní rodičia.

Monitorujte čas čistenia aj bez použitia aplikácie

Vďaka zubnej kefke Philips Sonicare For Kids s podporou technológie Bluetooth zaznamenáva časovač aplikácie Quadpacer čistenie v reálnom čase. Rozpozná začiatok, prerušenie a ukončenie čistenia. A vďaka integrovanej pamäti a označeniu času na rukoväti zubnej kefky si môžete uložiť informácie o 20 čisteniach bez použitia aplikácie. Pri ďalšom použití aplikácie a rukoväte sa informácie o týchto čisteniach zosynchronizujú do kalendára aplikácie. Potom si deti môžu vyzdvihnúť ceny za správne čistenia a pozrieť si svoje pokroky.

98 % rodičov tvrdí, že deti si dokážu čistiť zuby dlhšie a dôkladnejšie

Vďaka zubnej kefke a aplikácii Philips Sonicare For Kids sa deti naučia správny spôsob čistenia zubov. Pomocou technológie Bluetooth sa aplikácia zosynchronizuje so sonickou zubnou kefkou a zobrazuje správne techniky čistenia zubov a monitoruje ich spôsob čistenia. Deti vidia spôsob, akým si čistia zuby, a po správnom vyčistení dostanú vzrušujúce odmeny. 98 % rodičov zúčastnených v prieskume tvrdí, že pri používaní tejto náučnej a efektívnej aplikácie si ich deti dokážu čistiť zuby dlhšie a dôkladnejšie. Táto zubná kefka poskytuje zábavný spôsob, ktorý deťom pomáha osvojiť si správne návyky pri starostlivosti o ústnu dutinu, ktoré si zapamätajú na celý život.

Sú dostupné 2 veľkosti kefkových nástavcov

Balenie obsahuje mini nástavec pre deti od 3 rokov. Štandardné nástavce môžete zakúpiť po kliknutí na záložku príslušenstvo.

Funkcia KidPacer produkuje zábavné a zaujímané tóny

Vďaka zábavným zvukom kefky si deti budú rady čistiť všetky zuby počas celých 2 minút, ako odporúčajú zubári.

Funkcia KidTimer pomáha predĺžiť čas čistenia

Elektrická kefka pomaly zvyšuje čas čistenia zubov v priebehu 90 dní, až kým nedosiahne 2 minútové čistenie, ako odporúčajú zubári, čím pomôže deťom jednoducho si zvyknúť na rutinu čistenia a vytvoriť si zdravé návyky.

Zábavné vymeniteľné nálepky na prispôsobenie kefky

Zábavné nálepky na rukoväť umožňujú deťom prispôsobiť si vzhľad zubnej kefky. Vďaka 8 vymeniteľným dizajnom, ktoré sa dodávajú spolu s každou sonickou zubnou kefkou, môžu deti kedykoľvek zmeniť vzhľad svojej zubnej kefky. V kombinácii s možnosťou prispôsobenia vzhľadu postavičky aplikácie predstavuje zubná kefka Philips Sonicare For Kids efektívny a zábavný spôsob starostlivosti o ústnu dutinu.

Odstráni viac zubného plaku ako detská ručná kefka

Zubná kefka Philips Sonicare For Kids odstráni až o 75 % viac zubného plaku ako ručné zubné kefky.

2 režimy výkonu šetrné k detským zubom poskytnú jemné a účinné čistenie

Táto výkonná zubná kefka má dva režimy výkonu vhodné pre deti, čím zabezpečí dôkladné vyčistenie v rôznom veku – menej intenzívny režim pre mladšie deti a viac intenzívny pre staršie deti.

Pogumovaný kefkový nástavec slúži na ochranu mladých zúbkov

Pogumovaný kefkový nástavec elektrickej zubnej kefky je navrhnutý tak, aby chránil rastúce zúbky.

Tvar proti skotúľaniu

Odolný dizajn rúčky umožňuje deťom kefku uložiť do vzpriamenej polohy, ako aj naniesť zubnú pastu, kým kefka leží.

Balenie obsahuje
  • 1 telo kefky
  • 1 kefkový nástavec Sonicare For Kids Mini veľkosť pre deti od 3 rokov (možnosť dokúpiť viď. príslušenstvo)
  • 1 nabíjací stojan
  • 8 motívov na rukoväť
  • 2 bonusové motívy
Vlastnosti produktu
HX6321/04

Tabuľka dát

Počet kmitov za minútu
31 000
Farba
Aqua
Počet čistiacich režimov
2: Menej intenzívny pre mladšie deti, Viac intenzívny pre staršie deti
Časovač Quadpacer
Áno
Tlakový senzor
Nie
UV sanitizér
Nie
Počet nástavcov v balení
1 - 1 x Sonicare For Kids Mini
Stojan nabíjačky
Áno
Nabíjací pohárik
Nie
Cestovné púzdro
Nie
USB kábel
Nie
USB sieťový adaptér
Nie
Prevádzkový čas (od plného nabitia po úplné vybitie)
Až 3 týždne
Bluetooth
Áno
Operačný systém
Android 4.4 a vyšší, iOS 9.1 a vyšší
Príslušenstvo
Video
Hodnotenia
Žiadne príspevky.

Menu

Menu

Vytvorte si účet pre vytvorenie zoznamov.

Prihláste sa